Matryca Energetyczna

21d

Matryca Energetyczna to żywa energia, tkwiąca w każdym z nas.
Richard Bartlett
, doktor kręgarstwa i neuropatii, odkrył ją podczas choroby swojego syna. Po czasie, jak nie pomogły żadne sposoby leczenia, nauczył się czegoś, co natychmiast uzdrowiło jego dziecko. Po prostu połączył swój niesamowity, łagodny dotyk ze skupioną myślą. Ten „cud” zaczął tłumaczyć w oparciu o fizykę kwantową, którego transformacja przebiega na poziomie, na którym umysł i materia spotykają się, aby stać się jednością. Matryca Energetyczna to bardzo prosta i naturalna w wykonaniu technika. Jest dostępna dla każdego, kto wykaże chęć rozważenia nowych sposobów myślenia i zechce je wykorzystać. Leczenie energią, potężne i nowatorskie narzędzie, przynosi natychmiastowe efekty. Wystarczy, że poddasz się działaniu energii, a doświadczysz jej skutków w dziedzinie uzdrawiania.
Metodą ta uzdrawiać można zarówno dolegliwości fizyczne jak i psychike ludzka, często pracując z kimś podczas sesji
Każda komórka w naszym ciele ma swój pierwowzór energetyczny, nazywamy to matrycą energetyczną. Zespół komórek, np. serca, wątroby, trzustki,  posiada swoją własną matrycę energetyczną – pole energetyczne. Jeśli któreś miejsce w ciele zostaje uszkodzone, to właśnie matryca energetyczna dostarcza informacji, jak to miejsce ma się zregenerować.  „Wszystkie energie i obiekty są poddane prawu przyczynowości, dzięki któremu współistnieją i są od siebie wzajemnie zależne wszystkie rzeczy.”

Matryca energetyczna człowieka obejmuje: biopole otaczające i przenikające ciało fizyczne człowieka, centra energetyczne (czakramy) oraz kanały energetyczne (meridiany wraz z odpowiednimi akupunktami).

Każdy ból, czy inny temat jest indywidualny w przypadku każdego człowieka, jego historii,przekonań i doświadczeń. Matryca jest zabawa z polem kwantowym, najczęściej nie pracuje się w ten sposób ze jak kogoś boli głowa to zajmuje się głowa..gdyż boląca głowa jest tylko symptomem w ciele…przyczyny bólu mogą leżeć całkiem gdzie indziej. Najważniejsze jest praktykując matryce być w stanie tu i teraz, wejść w swoja energie serca i obserwować dana chwile,odczucia w ciele, myśli i obrazy w głowie a one są indywidualne i różne na każdej sesji. Ważne jest mieć zaufanie do swojej intuicji…nie oceniać tego co się pojawia,gdyż w świecie matrycy brak jest oceny…wszystko jest dobre.

Bartlett uczy wchodzenia w energie serca i działania z jej poziomu a także wrażliwości na informacje w polu,których często nie zauważamy.

Wiele obrazów w matrycy przychodzi w formie symboli.

Rzecz łącząca wszystkie metody jest korzystanie z energii serca, wyłączanie konwencjonalnego myślenia i zauważanie tego, co się pojawia w polu matrycy (mogą to być obrazy, mogą to być wewnętrzne podpowiedzi, jak również inspiracje z otoczenia). To, co zwraca naszą uwagę, to, czym się w danym momencie zainteresujemy jest informacja, z która możemy coś zrobić. Pomocne są pytania stawiane w polu: co mogłoby być w tym momencie korzystne? co mogę z ta informacja zrobić? jak to wykorzystać? itd..

W tym polu nie ma reguł, dozwolone jest wszystko i wszystko jest dobre. Nie wartościujemy zatem informacji na zasadzie: białe-dobrze, czarne-źle. Wszystko, co nam się pojawia jest informacja, która można wykorzystać, a rezultaty mnie zadziwiają za każdym razem. Mogę tylko poradzić wszystkim, żeby się przekonać, trzeba działać. W tym jednym punkcie też są wszyscy zgodni: nie próbuj, po prostu działaj.

Dotyk Kwantowy jest bardzo skuteczny (i kręgi w kręgosłupie potrafią same wrócić na swoje miejsce już po 1-3 seansach)ale ten kto robi sesje – może czuć się po prostu zmęczony.

Matryca Energetyczna, podobnie jak Reconnective Healing nie ma nic wspólnego z przekazywaniem energii życiowej czy w ogóle z przekazywaniem jakiejkolwiek energii. Opiera się raczej na Prawie Rezonansu i wzorcach wibracyjnych – tzn następuje uaktywnienie pewnego wzorca idealnego (zdrowia, sytuacji, rozwiązania problemu itp) w polu informacyjnym z jakim człowiek nawiązuje kontakt w trakcie zabiegu, a następnie – dzięki właśnie rezonansowi – wzorce i wibracje jakie są w nas dopasowują się do tych idealnych danych z jakim został nawiązany kontakt. I następuje ich manifestacja w rzeczywistości. W efekcie tego dochodzi do zmiany energetyki jaką ma człowiek – co przekłada się nie na usunięcie samych skutków choroby, ale na szerszą przemianę (często to co najważniejsze zostaje zmienione w sposób niezauważalny wręcz). Po tego typu zabiegach – człowiekowi może zmienić się sposób odbierania czy interpretowania, sposób myślenia, patrzenia na swoją sytuację itp – a nie tylko samo odczuwanie fizyczne.
Proces samouzdrawiania jaki rozpoczyna się w trakcie zabiegu nie ustaje w chwili kiedy zabieg się kończy. Przemiana energetyczna związana z dopasowywaniem się do nowych wibracji informacji trwać może nawet jeszcze pół roku po ostatnim zabiegu tego typu.

W kwantowym świecie energii i informacji,w świecie matrycy nie ma dualizmu. Nie ma podziału na dobre i źle,wszystko co nas spotyka jest dla nas dobre, jest błogosławieństwem którego doświadczamy na naszej drodze. W matrycy działamy energia serca a ona zawsze wybiera dla nas to co najlepsze.

Wiec jeśli stykam się z jakimś tematem, choroba, jeśli ktoś przychodzi z tym właśnie do mnie to akceptuje fakt ze w jakiś sposób jego historia dotyczy także mnie, być może nie w tej chwili, może jest to historia z przyszłości, może z przeszłości..na pewno nie jest to przypadek.

Uzdrawiając innych uzdrawiasz zawsze także siebie…na zasadzie rezonansu, i odwrotnie uzdrawiając siebie…uzdrawiasz innych.

„przeniesienie w czasie” nazywane jest w Matrix Energetics timeline i chodzi tu o powrót na linii życia do zdarzeń/ momentów, które maja wpływ na obecne zdarzenia i sytuacje w naszym życiu. można zobaczyć, co zdarzyło się przeszłości (dosłownie lub w postaci symboli) i można te momenty transformować. nie ma tu jednak jednoznacznej metody, oprócz tego, ze zdajemy się na to, co się pojawia, jakie myśli, jakie obrazy itd. praktykuje to na sobie i na innych i rezultaty są ogromne, czasem bardzo zaskakujące. Zdarza się, ze dzięki jednemu stransformowanemu wydarzeniu w przeszłości zmienia się całkowicie życie lub spojrzenie na świat. Ludzie zaczynają rozwijać swoje firmy, które przedtem nie funkcjonowały, zdrowieją po kilkuletnich chorobach lub zaczynają się zwyczajnie cieszyć życiem.

Ból tak naprawdę nie jest rzeczywisty, to raczej jakaś dysharmonia, która objawia się jako tzw. ból. U każdego tez ta dysharmonia (albo cytując Eckarta Tolle – opór, jaki wytwarzamy w związku ze zdarzeniami w naszym życiu, bądź tez cala sytuacja życiowa), może się manifestować w postaci bólu. Sam ból jest już tylko wynikiem tego oporu, wiec korzystniej jest dotrzeć do jego źródła.
Matryca daje te możliwości pozwala zmieniać niekorzystne informacje w naszym ciele, które w matrycy jest postrzegane jako wzory światła i informacji. I tu chodzi o zauważenie tych informacji i ich transformacje, innymi słowy o zabawę w polu energetycznym. Tu nie ma jednoznacznych rozwiązań, ani wiedzy na temat konkretnych punktów odpowiedzialnych za konkretne schorzenia. Tu w grę wchodzi intuicja, uważność, zaufanie i brak oceny informacji, które się pojawiają. Przecież każdy z nas jest inny i wyjątkowy na swój własny sposób! Stad tez nie ma uniwersalnych rozwiązań dla wszystkich, ale dzięki temu tez ta zabawa w naszym polu informacyjnym jest zawsze fascynującym, nowym przeżyciem.

dr Bartlett pisze o metodzie zabawy w naszym polu kwantowym/energetycznym i zmianie informacji znajdujących się w naszej matrycy energetycznej, natomiast Gregg Braden przekazuje swoje postrzeganie świata i naszej interakcji z matryca boska, z którą jesteśmy nierozerwalnie związani przez to, ze jesteśmy związani wszyscy ze wszystkimi i wszystkim. Wszyscy żyjemy w swojej własnej matrycy,,, każdy w swojej własnej i jednocześnie wszyscy żyjemy w obrębie wspólnej matrycy, którą można nazwać boską matrycą.
Wszyscy mówią o nieskończonych możliwościach wypływających z energii serca… to brama do innego sposobu doświadczania świata i siebie…

Kąpcie się w energii waszego serca!

Wszyscy jesteśmy jednym i zmiana w jednej osobie powoduje zmianę w całym polu.
Kosmos ma dla Ciebie na pewno jakieś rozwiązania…
A Kinslow pisze,ze wolna wola to tez iluzja,,,
.
Najnowsze badania naukowe z dziedziny fizyki kwantowej sprawiły, że ludzie zaczęli inaczej postrzegać otaczającą ich rzeczywistość.
.
.
źródło: internet

Zobacz również

1 Komentarz

  1. Asia pisze:

    wspaniała wiedza.koniecznie musze zgłebic temat.dziekuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>