Matryca Krystaliczna

21d

Najnowsze badania naukowe z dziedziny fizyki kwantowej sprawiły, że ludzie zaczęli inaczej postrzegać otaczającą ich rzeczywistość. Do tego dołączyły się najnowsze teorie opisujące znany nam wszechświat jako siatkę krystaliczną, bez której powstanie życia w kosmosie byłoby niemożliwe.

ŻYJĄCA MATRYCA
Amerykański biolog dr James L. Oschman twierdzi w swojej książce „ Energy Medicine – The Scientific Basis” (Medycyna energetyczna – podstawy naukowe), że ludzkie ciało to skomplikowana wielofunkcyjna matryca krystaliczna, która jak antena ciągle odbiera, transformuje i przesyła wszelkiego rodzaju sygnały informacyjne oraz energię. Matryca zbudowana jest głównie z dwóch typów kryształów: piezo-kryształów i ciekłych kryształów.(…)
Podobnie jak piezo-kryształy także płynne kryształy zmieniają swój kształt pod wpływem nacisku, reagują również na zmianę poziomu promieniowania elektromagnetycznego (powszechnie stosowane w elektronice i komputerach). W ludzkim organizmie występują najczęściej w błonach komórkowych i odpowiadają za ułożenie różnych części komórki oraz komunikację między komórkową.

James L. Oschman, uważa, że niektóre ruchy lub rytualne postawy ciała znane z jogi albo Tai Chi sprawiają, że w ludzkim ciele dochodzi do molekularnych zmian umożliwiających organizmowi odbiór pewnych częstotliwości rezonansowych. Również wiele tradycyjnych systemów medytacyjnych opartych na technikach oddychania i spowalnianiu pracy serca prowadzi do podobnych efektów.
Swoją śmiałą teorią sugeruje, że w momentach osiągnięcia pełnej synchroniczności w strukturze krystalicznej ludzkiego ciała i wejścia na wyższy poziom wibracyjny może dochodzić do efektu kondensatu Bosego-Einsteina opisującego efekt kwantowy polegający na tym, że wiele cząstek zaczyna zachowywać się tak, jak jedna cząstka, co w przełożeniu na język ezoteryczny mogłoby oznaczać osiągnięcie pełnej jedności z otaczającą nas przestrzenią na wszystkich poziomach i wymiarach.
Jeśli zatem, jak sugeruje James L. Oschman, tworzenie struktur krystalicznych nie jest wyjątkiem lecz raczej regułą potrzebną do zaistnienia życia we wszechświecie, nasze umysły także zbudowane są na tej zasadzie i pracują w trybie kwantowym.
MYŚLĘ, WIĘC SIĘ OGRANICZAM
Niezależnie od prac Jamesa L. Oschmana polski terapeuta Hubert Ruhs także stworzył teorię żyjącej struktury krystalicznej i oparł na niej własny system terapii energetycznej.
Zdaniem Ruhsa wszystkie żywe istoty otoczone są rodzajem wielowymiarowej siatki krystalicznej, która ma bezpośredni wpływ na ich ciała subtelne. Świadome połączenie się z tą matrycą umożliwia dostęp do zjednoczonego pola czystej świadomości i wejście na poziom kwantowy postrzegania, na którym można dokonywać dowolnych zmian w „obiektywnej” rzeczywistości. I chociaż każdy ma taką możliwość to na skutek „błędów wychowawczych” sami się na nią zamykamy.

Jak sam twórca mówi „…niestety, na obecnym etapie rozwoju nauki nie można potwierdzić istnienia tej subtelnej i oddziałującej na wszystko struktury wibracyjnej…” i w innym miejscu: „…która niczym pole morfogenetyczne Roberta Sheldrake`a zawiera w sobie wiedzę /informację/ o właściwym funkcjonowaniu człowieka i jest dostępna każdemu, kto zna sposób aby się na nią otworzyć…”. Najogólniej więc możemy powiedzieć, że Matryca Krystaliczna jest subtelną, oddziałującą na wszystko strukturą wibracyjną, zawierającą kompletną informację o człowieku i zasadach oraz prawach jego funkcjonowania. Istota działania terapeuty stosującego Matrycę Krystaliczną polega więc na uzyskaniu prawidłowych połączeń energo-informacyjnych, czerpanych z Matrycy i dzięki nim, dokonaniu zmiany negatywnych wzorców informacyjnych, zazwyczaj związanych z pewnym negatywnym stanem, który chcemy zmienić. Wzorce informacyjne – jak podaje autor metody to podsycane energią naszych myśli, skomplikowane twory energetyczne, których struktura składa się z wielu dramatycznych przeżyć, stereotypów myślowych, przeżytych urazów i traum oraz negatywnych doświadczeń zdobytych nie tylko w okresie dzieciństwa, porodu i ciąży lecz nawet w poprzednich wcieleniach. Działania w zakresie tej metody prowadzi się wieloma technikami także w światach równoległych.

Aby wpływać na ciało, wystarcza ludzka myśl, co też na co dzień czynimy ruszając sowimi ciałami poprzez oddziaływanie myślowe, to myśl wytwarza energię i wpływa na układ nerwowy w celu wykonania czynności jaką stworzyła myśl.

.
.
źródło: http://nnka.wordpres.cokrystaliczne-postrzeganie-rzeczywistosci/

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>