Robiąc coś dobrego dla innych tworzymy lepszy świat dla siebie

Witam wszystkich serdecznie

Pomysł strony o rozwoju duchowym i rozwoju świadomości rodził się już od jakiegoś czasu ,
Padało wiele zdań od wielu osób , zróbmy stronę i zorganizujmy spotkania, konferencje na konkretne tematy, spotkania i rozmowy z osobami które osiągnęły wyższy poziom świadomości, podzielmy się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami by inni też uwierzyli w siebie i zaczęli dostrzegać jak wiele potrafią i jak wielkimi są istotami.
Ludzie się budzą i chcą rozwoju duchowego i świadomości , chcą się uśmiechać i doświadczać szczęśliwych chwil.
Strona ta ma przyczynić się do rozwoju osobistego jak i poszerzenia naszej świadomości.
Percepcja zewnętrznej rzeczywistości i wszystko czego w życiu doświadczamy jest tylko odzwierciedleniem procesów zachodzących w naszym wnętrzu.
Bierzemy 100% odpowiedzialności za wszystko cokolwiek nam się w życiu przydarza.
Wszystko co nas spotyka w życiu w taki czy inny sposób, świadomie czy nieświadomie wyraziliśmy na to zgodę. Jest to ogólne prawo Wszechświata.

Ludzka planeta łącznie z istotami na niej żyjącymi w formie fizycznej jest wielką szkołą intensywnego uczenia się , została stworzona aby wytwarzać energię , dlatego cel naszego życia jest taki ważny .
Im więcej energii wytwarzasz tym więcej do ciebie wraca ,
Pamiętaj że żyjąc na ziemi uczysz się cały czas , bycie człowiekiem to nie tylko produkcja energii .
To również zdobywanie wiedzy , to doskonalenie wiedzy by stać się kimś więcej niż zwykłą materialnie postrzegająca istotą ludzką , nadświadomość prowadzi nas by zebrać jak najwięcej wiedzy na temat emocji i świadomości
Naszym zadaniem jest uczyć się , rozwijać się , zdobywać wiedzę w trakcie doświadczania i dążyć do stania się częścią zrozumienia.
Kierunek naszego rozwoju jest wyznaczony przez to co jest dla nas osiągalne
Nasza wiedza podwyższa nasze zrozumienie
Nasze osobowości łączą się , stają się mądrzejsze , poziom zrozumienia wzrasta .

Czułość i szczerość z jaką się spotykamy jest dla nas bardzo ważna , potrafimy się uśmiechać i wspierać się wzajemnie. Czując że mam wokół siebie wspaniałych ludzi bo w każdym z nas jest dużo dobra i miłości, dlatego ja ze swojej strony będę walczyć o każdy uśmiech i każdą pozytywną myśl w swoim i w Waszych sercach. Robiąc coś dobrego dla innych tworzymy lepszy świat dla siebie.

Każda uśmiechnięta buzia choćby na chwilę będzie dla mnie największym sukcesem.
Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie
Mirka :)

Zobacz również

2 Komentarze

 1. Zuzanna pisze:

  Bardzo się cieszę, że powstaje tak cudowna strona.
  Myślę, że taki nasz mały kącik w internecie może dużo zdziałać, pomóc i otworzyć wiele umysłów :D
  Dziękuję wam za to!
  Kocham was.

  • Mirka Mirka pisze:

   Ja też się cieszę że pojawia się coraz więcej osób. Razem w harmonii możemy pomagać na wielu płaszczyznach i tworzyć lepszy świat.
   Dziękuję że jesteś z nami, Kocham Cię i do usłyszenia :)

 2. Alicja pisze:

  Nareszcie! Śliczna, jakże potrzebna stronka i przemiłe delfinki na obrazku na początek. Pierwszy z nich ma na imię Mirka a drugi to Patryk :) Przytulam Was ciepło, cieplutko :)

 3. Janusz pisze:

  Ci którzy wchodzą na tą stron znajdą coś dla siebie. Kidy szedłem pierwszy raz, od razu rzuciło mi się hasło w oczy „Robiąc coś dobrego dla innych tworzymy lepszy świat dla siebie” to hasło jest wspaniałe ono mówi za siebie. Twórca tego hasła w jednym zdaniu objął całe życie. Pewnie zgodzicie się ze mną. Jeśli ktoś jest odmiennego zdania to niech napisze. A jeśli się zgadzasz to też napisz.
  Kocham Was wszystkich, dziękuje Wam że pojawiliście się na mojej drodze życia. Janusz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>